Bony Podróżne Luxury Travel Worldwide

Bony podróżne najlepszym prezentem.

Koperta, a w niej pieniądze. Prezent banalny i z pewnością nie odznaczający się oryginalnością. Czy naprawdę jesteście Państwo zadowoleni dając taki prezent nowożeńcom czy np. świeżo upieczonym absolwentom? Natomiast idealnym podarunkiem jest Bon Podróżny o wartości na przykład 500 euro lub 1000 euro. To piękny wstęp do nowego życia. Bon podróżny oferuje możliwość luksusowego spędzenia miodowego miesiąca, czy poleniuchowania na pięknej plaży np. na Karaibach. A może państwo młodzi wybiorą ekskluzywną podróż do Szampanii?

Bon Podróżny to także doskonały prezent dla rozstającego się z firmą dyrektora, przewodniczącego rady nadzorczej czy cenionego pracownika. To idealny prezent, lepszy niż złoty zegarek czy cenne pióro. Od dawna planowana (ale nigdy nie zrealizowana z braku czasu) luksusowa podróż, ekskluzywny rejs i inne pasjonujące wyprawy na dalekie kontynenty mogą nagle okazać się realne dzięki prezentowi w postaci bonu podróżnego o wartości 2000 euro, 5000 euro, czy 10 000 euro.

Bon Podróżny to o wiele więcej niż zwykły prezent. To odpowiedni podarunek z okazji ważnej uroczystości.

Jak zamówić Bon Podróżny?
Należy wysłać nam imię i nazwisko oraz dane adresowe odbiorcy i dane zamawiającego. Z kolei my po naniesieniu tych danych przesyłamy Bon pocztą do odbiorcy lub do Państwa. Bony są imienne, dlatego są tak bardzo osobistym prezentem.

W razie pytań dotyczących Bonu Podróżnego prosimy o zajrzenie do działu Najczęściej zadawane pytania lub kontakt z nami.