Argentyna

przykład podróży:

Życie jest piękne w Argentynie, kraju słynącym z polo, gauchos i tango. Do szczęścia nie brakuje tu niczego. Znajdą tu Państwo nienaruszone dzikie tereny, nieskażoną przyrodę, europejskie miasta, rozległe winnice, wspaniałe krajobrazy, majestatyczne lodowce i bezkresne przestrzenie.

Dzień 0 – Wylot z Warszawy

Dzień 1 – Przylot do Buenos Aires

Na lotnisku czekać będzie prywatny kierowca, który zabierze Państwa do eleganckiego, zbudowanego we francuskim stylu hotelu Palacio Duhau, uosabiającego tęsknotę Buenos Aires za belle epoque. Po lunchu Państwa przewodnik zabierze Was na wycieczkę po dzielnicy Recoleta. To malownicza, zamożna dzielnica słynąca z kamienic w stylu paryskim, okazałych dawnych pałaców i eleganckich butików. Wieczorem kolacja w jednej z najlepszych restauracji miasta.

Nocleg w usytuowanym w dzielnicy Recoleta hotelu Park Hyatt Palacio Duhau.

Dzień 2 – Buenos Aires

Po śniadaniu zwiedzanie Buenos Aires wraz z pozostającym wyłącznie do Państwa dyspozycji przewodnikiem. To piękne miasto, słynne ze wspaniałych budowli, kafejek i tańczonego na ulicach tanga.
Przewodnik zabierze też Państwa do dzielnicy La Boca, kolorowej, pełnej życia, w której w ubiegłym wieku osiedlili się włoscy imigranci, a potem do znanej ze swego artystycznego klimatu starej dzielnicy San Telmo. Wąskie, brukowane uliczki, galerie, antykwariaty, kafejki i eleganckie restauracje, w których rozbrzmiewa tango – właśnie z tego wszystkiego słynie San Telmo. A stamtąd, w drodze powrotnej do hotelu, zobaczycie Państwo portową dzielnicę miasta, Puerto Madero, usianą świetnymi restauracjami, odrestaurowanymi budynkami, w których dziś mieszczą się ekskluzywne apartamenty oraz biura.
Puerto Madero to odrestaurowana dzielnica portowa. Jej odnowione budynki z czerwonej cegły mieszczą ekskluzywne i popularne wśród turystów restauracje serwujące steki i lunche biznesowe. W smukłych wieżowcach znajdują się biura międzynarodowych korporacji oraz drogie apartamenty. Rezerwat ekologiczny Costanera Sur przyciąga całe rodziny i miłośników biegania licznymi trasami wytyczonymi wokół jezior. Nad dokami rozpościera się majestatyczny most wiszący Puente de la Mujer.
A wieczorem czeka na Państwa kolacja przy dźwiękach tanga i fantastycznym pokazie tego tańca w Rojo Tango w wykonaniu mistrzów. Niezapomniane wrażenia!

Nocleg w hotelu Park Hyat Palacio Duhau.

Dzień 3 – Buenos Aires – Iguazu

Zaraz po śniadaniu polecicie Państwo nad najwspanialsze wodospady Ameryki Południowej, wodospady Iguazu. Państwa kierowca zawiezie Was do butikowego hotelu Iguazu Lodge, położonego nad rzeką Iguazu i ukrytego wśród tropikalnych lasów. Na miejscu będziecie mieć Państwo do swojej dyspozycji przewodnika oraz samochód 4WD,

Nocleg w Awasi Iguazu Lodge.

Dzień 4 – Iguazu

Iguazu jest uważany za najbardziej imponujący wodospad świata. Państwo będziecie mieli możność się o tym przekonać podczas lotu nad nim helikopterem, przejazdu motorówką pod wodospadem oraz spaceru mostkami rozpiętymi między skałami.

Nocleg w Awasi Iguazu Lodge.

Dzień 5 – Iguazu

Dziś będziecie mieli Państwo okazję poznać kulturę i zwyczaje i tradycje rdzennej ludności tych terenów, Indian Guarani, którzy uważają się za strażników Wodospadów Iguazu. Po południu czas wolny.

Nocleg w Awasi Iguazu Lodge.

Dzień 6 – Iguazu – Mendoza

Dziś czeka Państwa lot z Iguazu do Mendozy, głównego (ponad 1600 winnic) regionu winiarskiego Argentyny. W jednej z tych winnic, Ruca Malen, zjecie Państwo lunch i będziecie mieli możność podziwiać wspaniałe widoki. Zatrzymacie się Państwo na trzy noce w doskonałym butikowym hotelu Cavas Wine Lodge.

Nocleg w Cavas Wine Lodge w Mendozie.

Dzień 7- 8 – Mendoza i Dolina Uco

Teraz czekają Państwa dwa dni poświęcone głównie na jedzenie oraz degustację wybornych argentyńskich win. A wszystko we wspaniałej scenerii u podnóża wyniosłych Andów górujących nad zielonymi winnicami.

Noclegi w Cavas Wine Lodge w Mendozie.

Dzień 9 – Mendoza – Patagonia

Lot do El Calafate, miasta w prowincji Santa Cruz, i przejazd do hotelu Eolo, eleganckiego, zapewniającego maksimum relaksu, lecz położonego bardzo blisko lodowca Perito Moreno, znajdującego się w parku narodowym Los Glaciers. I to właśnie chęć zobaczenia lodowców ściąga do tego zakątka Argentyny najbardziej wymagających podróżników.

Nocleg w hotelu Eolo.

Dzień 10 – 11 – 12 – Patagonia

To tu jest wspaniały park Torres del Paine, pełen granitowych obelisków, lodowców i pięknych jezior. Właśnie przez Torres del Paine wiedzie jedna z najpiękniejszych tras trekkingowych świata. My proponujemy Państwu wycieczkę statkiem po Lago Grey wśród unoszących się na wodzie niebieskich brył lodowych, wyprawę jeepami w góry oraz wycieczkę konną po Los Glaciares National Park.

Noclegi w hotelu Eolo.

Dzień 13 – Patagonia – Buenos Aires

Transfer na lotnisko w El Calafate i lot do Buenos Aires. Po południu czas wolny, a wieczorem elegancka kolacja pożegnalna.

Nocleg w Park Hyatt Palacio Duhau.

Dzień 14 – Powrót do domu

Transfer z hotelu na lotnisko i lot do Europy.

Dzień 16 – Lądowanie w Warszawie

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania propozycji podróży

Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży do Chile i Argentyny ? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?
Prosimy o wypełnienie formularza, a my niezobowiązująco skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels