Niezapomniana Australia

przykład podróży:

Ten najmniejszy z kontynentów oferuje zaskakującą różnorodność krajobrazów i atrakcji: wielką rafę koralową i tętniące życiem, różnobarwne Sydney, bujną tropikalną roślinność i rajskie wysepki z cudownymi plażami, doskonałe wina oraz wyborną, wykwintną kuchnię.

woją 15-dniową podróż po Australii rozpoczynacie Państwo w Adelajdzie. Adelajda to nieco staroświeckie miasto, tonące w zieleni, ogrodach, z pięknymi sklepami, restauracjami i z którego rozpościera się niebywały widok na morze, o czym będziecie się mogli Państwo przekonać patrząc przez okna swojego hotelu.

Następnie w programie wyjazd na Kangaroo Island. Absolutnie niezapomniany pobyt na wyspie pełnej widoków przedziwnych skał, pięknych plaż, roślin i zwierząt (m.in. kangury, koale, foki, rzadkie gatunki ptaków, a nawet wieloryby) w ich naturalnym środowisku.

Stąd udajecie się Państwo do Doliny Barossa, zdaniem wielu najlepszego w Australii regionu winiarskiego. Tu koniecznie trzeba będzie odwiedzić najlepsze winiarnie, spróbować doskonałych win, zagryzając je wybornymi serami, a wieczorem delektować się atmosferą wytwornego hotelu The Louise. A potem pora na Sydney i pobyt w niebywale położonym hotelu Park Hyatt.

Sydney jest piękne, a my chcemy pokazać maksymalnie dużo uroków tego miasta. Dlatego zabierzemy Państwa na prywatny rejs z lampką szampana po zatoce z widokiem na słynny gmach opery i Harbour Bridge, przedstawienie w Sydney Opera, piknik na słynnej plaży Manly i wiele, wiele więcej. Mamy też dla Państwa wyprawę jeepami do Blue Mountains, odkrywanie australijskiego buszu z doskonałym przewodnikiem, podziwianie niezapomnianych górskich krajobrazów z gondoli nad doliną Jamison oraz wizytę na farmie, gdzie będzie można bawić się z kangurami. Koniecznie trzeba też zobaczyć słynne skały Three Sisters, wyłaniające się spośród eukaliptusów i niebieskawej mgły zawieszonej nad górami. Nie można też nie skosztować lunchu w słynnej restauracji Lilianfels, gdzie szef kuchni uraczy Państwa swoją specjalnością: pieczoną piersią kaczki z perską soczewicą i figami.

A potem czeka Państwa lot z Sydney do tropikalnego Queensland. Tam pierwszy dzień spędzicie na pokładzie luksusowej łodzi, z której można będzie nurkować w krystalicznie czystych wodach rafy koralowej i odkrywać kolorowy, podwodny świat, a potem delektować się drinkami i wybornymi przekąskami.

Na ostatni dzień pobytu w Australii zostawiliśmy dla Państwa las Daintree, najstarszy las tropikalny na świecie, wpisany na listę UNESCO. Tam – romantyczny piknik wśród soczystej roślinności i odświeżający prysznic pod wodospadem. W sumie fantastyczne i niezapomniane 2 tygodnie.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania propozycji podróży

Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży do Australii ? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?
Prosimy o wypełnienie formularza, a my niezobowiązująco skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Dostępne wkrótce

przykład podróży:

Dostępne wkrótce

..

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania propozycji podróży

Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży do Skandynawii ? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?
Prosimy o wypełnienie formularza, a my niezobowiązująco skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels