Nowa Zelandia

przykład podróży:

Kraj ten uważany jest za jeden z najpiękniejszych na świecie. Warto sprawdzić, czy opinia ta jest zasłużona. Naszym zdaniem – jak najbardziej!

Dzień 1 – Wylot do Nowej Zelandii

Dzień 2 – Auckland

Na miejscu będzie już czekać na Państwa prywatny kierowca, który zawiezie Państwa do hotelu. Po lunchu zapraszamy na oglądanie porośniętego tropikalnym lasem zachodniego wybrzeża Auckland, stromo spadającego ku pokrytych czarnym piaskiem nadoceanicznym plażom. Oczywiście cały czas będą towarzyszyć Państwu kierowca oraz przewodnik.

Nocleg w hotelu Park Hyatt w Auckland

Dzień 3 – Cały dzień Auckland

Dziś przygotowaliśmy dla Państwa całodniowe zwiedzanie Auckland. A więc najpierw spacer po tętniącym życiem nadbrzeżu tego miasta, potem – rejs prywatnym jachtem po Zatoce Hauraki i orzeźwiająca lampka szampana. Lunch w jednej z miejscowych restauracji, a następnie zwiedzanie War Memorial Museum, w którym duży nacisk kładzie się na prezentowanie kultury Maorysów.

Kolacja w hotelu Park Hyatt.

Dzień 4 – Matamata i Rotorua

Dziś wycieczka do miasta Matamata, położonego w północnej części wyspy, gdzie kręcono sceny do dwóch trylogii filmowych „Władcy Pierścieni” i „Hobbita”. Po lunchu zwiedzanie położonego w centralnej części Wyspy Północnej miasta Rotorua, będącego kolebką maoryskiej kultury i uważanego za stolicę nowozelandzkich zjawisk geotermalnych.

Kolacja i nocleg w malowniczym Solitaire Lodge

Dzień 5 – Rezerwat Te Puia

Na ten dzień zaplanowaliśmy całodniową wizytę w rezerwacie termalnym Te Puia, będącym równocześnie kolebką maoryskiej kultury oraz rzemiosła. Będziecie mogli Państwo podziwiać gejzer, zakosztować kąpieli błotnych i kupić maoryskie wyroby.

Nocleg w Solitaire Lodge

Dzień 6 – Queenstown

Dziś czeka Państwa lot do Queenstown, a tam, w drodze do hotelu będziecie mieć Państwo możność podziwiać z okien samochodu piękne widoki. Po przyjeździe do Eichardt’s Private Hotel czekać będą na Państwa przekąski i najlepsze nowozelandzkie wina na tarasie hotelu, a towarzyszyć im będzie zapierający dech w piersiach widok na jezioro Wakatipu.

Nocleg w Eichardt’s Private Hotel

Dzień 7 – Fiordy

Dziś czeka Państwa lot helikopterem w pokryte lasem deszczowym góry, wśród których kryją się cudownie położone jeziora i fiordy, jak np. fiord Milford Sound, zasłużenie uważany za ósmy cud świata. Zaplanowaliśmy też dla Państwa rejs łodzią, podczas którego przewodnik opowie o historii tego regionu, jego faunie (m.in. delfiny i foki) i florze. Po wycieczce powrót helikopterem do Queenstown. Resztę wieczoru macie Państwo do swojej dyspozycji.

Nocleg w Eichardt’s Private Hotel

Dzień 8 – Gibbson Valley

Dziś w programie zwiedzanie Gibbson Valley, jednej z najsłynniejszych winnic Nowej Zelandii. A tam degustacja win, lunch, a potem wjazd kolejką linową na szczyt Bob’s Peak, by stamtąd podziwiać panoramę Queenstown.

Nocleg w Eichardt’s Private Hotel

Dzień 9 – Wylot do domu

Dziś dzień powrotu do domu, tak więc transfer na lotnisko i lot do Europy.

Dzień 10

Przylot do Warszawy.

Sugestia: wielu klientów udaje się z Nowej Zelandii na tydzień na rajskie wyspy Polinezji Francuskiej, np. Tahiti, Bora Bora, czy Moorea. Prosimy o kontakt – znamy najlepsze hotele na miejscu!

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania propozycji podróży

Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży do Nowej Zelandii? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?
Prosimy o wypełnienie formularza, a my niezobowiązująco skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels