Chile – Argentyna

Wyobraźcie sobie Państwo, że jesteście na końcu świata w Patagonii, pośród opruszonych śniegiem szczytów, pięknych jezior i majestatycznych lodowców. Że jedziecie wijącą się serpentyną górską, z dumną Aconcaguą w tle. Że lecicie helikopterem nad Iguazu, który grzmi myriadą wodospadów w zielonej dżungli. Tak naprawdę wszystko zaczyna się w Buenos Aires, “Paryżu Ameryki Łacińskiej”, przy lampce wina z Mendozy i tango. Argentyna jest ogromna i olśniewająca.

Po drugiej stronie kraju zaś, na granicy z Chile, zachodnia Argentyna spogląda dumnie z góry na leżące poniżej winnice, jaskrząc się w promieniach słońca ze swoich sześciotysięczników, tudzież wstydliwie chowając się w chmurach. Chile i jego zdumiewające góry, parki, wulkany, fjordy, lasy i pustynie to kraj skrajności. Najdłuższy kraj na świecie, prawie niedostępne Andy i fascynująca pustynia Atacama. Wszystkie te wspaniałości chcielibyśmy Państwu pokazać!

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.
Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.