Chiny

Nie ma na świecie starszej kultury niż chińska. Zdaniem niektórych nie ma też wspanialszej kuchni. Przekonacie się Państwo, że to prawda, gdyż my zagwarantujemy Państwu ucztę dla oczu i podniebienia . Aby Was o tym przekonać, proponujemy prywatny lunch na Wielkim Murze Chińskim, poznanie najbardziej interesujących z kulinarnego punktu widzenia zakamarków Szanghaju, przypomnienie sobie – dzięki uczestnictwu w lekcji kaligrafii prowadzonej przez chińskiego artystę – szkolnych czasów oraz wspólne robienie tofu z chińską rodziną.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

Authentiek China

Magiczne Chiny

W tym kraju zdumiewa wszystko, a przede wszystkim jego ogrom. Chiny są magiczne i taki też będzie Państwa pobyt w tym kraju.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.