Francja

Rzecz jasna tego słynącego z win kraju nie może zabraknąć w naszej ofercie. Proponujemy Państwu niezapomniane wyjazdy w słynne regiony winiarskie, jak np. Burgundia, Szampania, Dolina Loary, Bordeaux czy Alzacja. Będą to prawdziwe uczty kulinarne połączone z degustacją wyśmienitych win. A jeśli dodać do tego zwiedzanie najpiękniejszych zamków, masterclass w dziedzinie francuskich serów, kolację jubileuszową w piwnicach szampana, luksusowy pobyt na Korsyce czy ekskluzywne wypady do Paryża, Bordeaux czy Strasburga, to chyba doprawdy jest w czym wybierać. Zapraszamy!

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

BourgogneFrancja

Królewska Dolina Loary, słynna ze swych zamków, ogrodów, kwiatów i win. Bajeczny krajobraz i historyczne dziedzictwo, jak również doskonała francuska kuchnia i tutejsze wina to idealne powody, by spędzić tu długi weekend, czy nawet cały tydzień. Mamy dla Państwa fantastyczny program!

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.