Indie

Niektóre doświadczenia pozostają w pamięci na zawsze. Nie da się zapomnieć bajecznego wschodu słońca nad Taj Mahal, najpiękniejszej świątyni miłości na świecie. Ani widoku wspaniałych pałaców w czasie wycieczki łodzią po jeziorze Pichola w Udajpurze. Proponujemy także magiczną przejażdżkę łódką po Gangesie i puszczanie świeczek ozdobionych nagietkami.

Podróż po Indiach odkryje przed Państwem tajemnice bogatej historii, kultury, tradycji i religii, oraz pozwoli na rozkoszowanie się kuchnią indyjską i spektakularnymi widokami radżastańskich pałaców. Zatrzymują się Państwo w okazałych hotelach Oberoi.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

De geuren en kleuren van India

Podróż zmysłów po Radżastanie

Ta podróż odkryje przed Państwem tajemnice bogatej historii, kultury, tradycji i religii, oraz pozwoli na rozkoszowanie się kuchnią indyjską i spektakularnymi widokami radżastańskich pałaców.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.