Indochiny

Urzekająca, egzotyczna mieszanka starych kultur, bajkowych krajobrazów, bujnej tropikalnej roślinności i niebywałych zabytków. Kambodża, Wietnam, Laos i Tajlandia tętnią życiem, kolorami i egzotyką. Kilkutygodniowy wypad pozwoli Państwu zapoznać się z tutejszą kulturą, zabytkami i kuchnią. Proponujemy zwiedzanie świątyni Angkor Wat w Kambodży, luksusowy rejs statkiem Aqua Mekong, bliskie spotkania z fauną i florą podczas pobytu w tajskim Four Seasons Golden Triangle, a odpoczynek – w luksusowych willach na prywatnej wyspie Song Saa.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

IndochinaLuksusowa prywatna podróż przez Wietnam i Kambodżę

Hanoi. Tysiącletnie miasto poprzecinane szerokimi, trzypasmowymi bulwarami, jeziorami i kolonialną architekturą. To tu rozpocznie się Państwa podróż po Wietnamie.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.