Peru – Galapagos

Peru to przede wszystkim wspaniałe zabytki, przyroda oraz widoki – kraj wprost wymarzony do organizowania szytych na miarę podróży. Proponujemy Państwu m.in. rejs po Amazonce, przejażdżkę konną po Świętej Dolinie, zakończoną wspaniałym piknikiem, no i wizyty w wykwintnych restauracjach Limy. Z Peru już tylko kilkugodzinny lot dzieli nas od Wysp Galapagos słynnych na cały świat ze swej wspaniałej fauny. Na luksusowym jachcie La Pinta odkryją Państwo wszystkie tajemnice wysp. Tego rejsu nie może zabraknąć w Państwa programie.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

schitterende rondreis door Peru en de Galapos-eilandenPeru i Galapagos, czyli złoto Inków i żółwie słoniowe

Ta imponująca podróż łączy w sobie tajemnice starożytnego królestwa Inków z sekretami przedziwnego, wynurzającego się z oceanu archipelagu wulkanicznych Wysp Galapagos.

GalapagosLuksusowy rejs wokół wysp Galapagos

Zastygły w dawnej erze świat wysp Galapagos – niezapomniany rejs małym luksusowym statkiem śladami Darwina i bliskie spotkania m.in. z legwanami, lwami morskimi, gigantycznymi żółwiami, delfinami i pingwinami.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.