Portugalia

Ten kraj kojarzy się z Porto – miastem i winem. Piękne stare miasto o niepowtarzalnym klimacie, w którym w wielu miejscach można spróbować smakołyków portugalskiej kuchni sącząc przy tym słynne porto, czyli portwajn, wzmacniane wino portugalskie wytwarzane z winogron zbieranych w dolinie rzeki Duoro. Na to zwiedzanie i degustację warto zarezerwować sobie kilka dni, a nawet tydzień.

W Portugalii proponujemy min. długi weekend w Lizbonie, z jej kafejkami i fado, a stamtąd wypady do przepięknych miejsc, takich jak zamki w Sintrze, czy region winny Alentejo. Na północy zabieramy Państwa na rejs prywatną łódką rabelo po rzece Douro, spacer kulinarny w Porto, kolację z koncertem fado w prywatnie wynajętej posiadłości quinta i ekskluzywną degustację porto w piwnicach Graham’s.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

Porto

Porto i Dolina rzeki Douro

To właśnie w Porto stoją słynne na cały świat domy porto. W tutejszych chłodnych ciągnących się pod dnem rzeki piwnicach dojrzewają miliony litrów zabutelkowanego porto. Produkcja tego trunku to cała celebracja, ale jej wynik – genialny.

Lizbona

Malownicza Lizbona

Stare miasto o niepowtarzalnym klimacie, w którym nie zabraknie okazji do wypicia dobrego portu i do posmakowania tradycyjnej portugalskiej kuchni. Miasto to jest fantastycznym miejscem na spędzenie długiego weekendu, a nawet i całego tygodnia.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.