RPA

Podążając śladami portugalskich żeglarzy Bartolomeo Diasa i Vasco da Gamy, obieramy kurs na Przylądek Dobrej Nadziei. W rolach głównych żywioły: ziemia, woda i powietrze. Jako świadkowie: czuwającą nad miastem Góra Stołowa, dziki szum fal spotykającego się potężnego Atlantyku z Oceanem Indyjskim, urwiste granitowe klify i sekrety kryjące się we wrakach na dnie oceanów.

Jednak RPA to przede wszystkim dzika przyroda, a nasza oferta pozwala na poznanie jej dosłownie na wyciągnięcie ręki, gdyż proponujemy Państwu noclegi w luksusowych obozowiskach i lodgach w samym sercu afrykańskiej sawanny. Zwierzęta, w tym także te z wielkiej piątki, dosłownie przechodzą pod oknami. Niezapomniane wrażenia i przeżycia! Aby po nich ochłonąć koniecznie trzeba zajrzeć do słynnych południowoafrykańskich winnic jak Rupert & Rothschild czy De Toren, zjeść kolację w najlepszych restauracjach Kapsztadu i polecieć helikopterem na Przylądek Kapsztadzki.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

Republika Południowej AfrykiRPA – czyli bajeczna wyprawa na kraniec świata

Niekiedy przypomina pobyt w eleganckim europejskim mieście, to znów przygody rodem z „Pustyni i w puszczy”, ale zawsze zapewnia wrażenia do końca życia.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.