Skandynawia

Bez względu na to, czy będziecie Państwo podziwiać zorzę polarną w północnej Skandynawii, przelatywać helikopterem nad lodowcami i wulkanami Islandii, bądź też siedzieć w luksusowej chacie w Laponii albo sączyć szampana na prywatnym jachcie pływającym po norweskich fiordach, zawsze będziemy do Państwa dyspozycji, gotowi służyć radą, co jeszcze warto zobaczyć lub robić.

Propozycji mamy sporo, a każda z nich jest fantastyczna, jak np.: świeże islandzkie homary na kolację w rybackiej wiosce Höfn (w restauracji Pakkhus), wyprawa super-jeepem po lodowcu, obserwowanie wielorybów lub wyprawa do wodospadu Hengifoss. We will wow you and you know it!

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

Noordse LandenIslandia

Kraina lodu, ognia, wulkanów, lodowców, gejzerów i gorących źródeł termalnych. Dodając do tej fantastycznej dziewiczej przyrody luksusowe hotele po drodze, restauracje serwujące wyśmienite owoce morza i doskonałą obsługę, podróż po Islandii można uznać za jedno z najbardziej zapadających w pamięć doświadczeń w Europie!

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.