Tanzania – Kenya

Tanzania to namacalny dowód na to, jak piękne może być życie. W kraju tym urzeka wszystko: różnorodne, zmieniające się krajobrazy, bezkresny horyzont i nietknięta przez cywilizację przyroda, ciepłe kolory sawanny i buszu, a organizowane przez nas ekskluzywne podróże to mariaż luksusu z dziką przyrodą oraz egzotyki z europejską kulturą.

Podczas podróży tutaj podziwiają Państwo sawanny Serengeti, plantacje kawy i “afrykański eden” w kraterze Ngorongoro. Na wypoczynek zabieramy Państwa na przesyconą zapachem goździków i owiewaną przez morską bryzę wyspę Zanzibar.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

Safari Afrika

Safari po północnej Tanzanii

8-dniowe luksusowe safari w północnej Tanzanii, dające możność poznania miejsc znajdujących się na liście światowego dziedzictwa, takie jak Narodowy Park Serengeti i krater Ngorongoro.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.