USA

To kraj nieskończonych możliwości – także pod kątem podróży. Można przemierzać ten kraj tygodniami, można wybrać kilka wspaniałych wypadów połączonych z podziwianiem tamtejszej fauny i flory. Można pojechać psim zaprzęgiem na Alasce, przelecieć helikopterem nad Wielkim Kanionem Kolorado, łowić merliny na Florydzie lub zwiedzać słynne winnice w Kalifornii. A także zakochać się w parku Yosemite, czy kanionach Bryce i Zion. Wystarczy przedstawić nam swoje marzenia, a my się zajmiemy ich realizacją. Po to jesteśmy.

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

CalifornieNajpiękniejsze parki narodowe Ameryki

 

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.