Włochy

Wyślemy Państwa do najbardziej malowniczych zakątków Piemontu, Umbrii, Toskanii i Apulii oraz zadbamy, abyście nie tylko chłonęli słynną włoską kulturę, ale wynieśli stamtąd niezapomniane wrażenia kulinarne.

Zorganizujemy też wspaniałe wypady weekendowe do Sieny, do mediolańskiej La Scali, wymyślimy niewiarygodną podróż poślubną lub wyjątkowo romantyczną kolację w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu Italii. Naszym zadaniem jest realizowanie Państwa marzeń!

Ku inspiracji

Ku inspiracji przedstawiamy jedną z naszych przykładowych podróży. Każda jest szyta na miarę i w pełni dopasowana do Państwa życzeń.

Wszystkie nasze podróże przygotowywane są specjalnie dla Państwa, wszystkie stanowią specjalną ofertę i zawierają takie elementy oraz atrakcje, które nie tylko Państwa usatysfakcjonują, ale wręcz przejdą Wasze oczekiwania.

Weekend Milaan

Bajeczna Toskania

Ten region Włoch przypomina piękny, renesansowy obraz: piniowe sosny, cyprysy, gaje oliwne, winnice. To ojczyzna znakomitych win, takich jak brunello czy chianti, wspaniałych przypraw i wybornej kuchni, słynnej z potraw, które jednak nie mogą obyć się bez wina.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.