Luksusowe wakacje

Przeładowana obowiązkami codzienność na ogół nie pozwala na odpoczynek i odprężenie, dlatego też cieszymy się, że to my możemy Państwu zaproponować relaksującą podróż. Na przykład spędzenie czasu w luksusowym hotelu nad brzegiem oceanu czy ekskluzywną podróż po Japonii. Specjalnie wybrane hotele, charyzmatyczni przewodnicy, ekskluzywne atrakcje oraz wyborna kuchnia. No i wreszcie czas na poczytanie książki w hamaku rozpiętym pod palmami. Nawet nie zauważycie Państwo, jak umkną gdzieś stres i zmęczenie, naładujecie baterie swojego organizmu i – wyjeżdżając, postanowicie zaplanować kolejne wakacje. Pozwólcie, że my o to zadbamy.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.