Metody pracy

Nasze metody pracy są bardzo proste i można je ująć w 7 punktach:

 1. Zapytanie
  Zwracacie się Państwo do nas telefonicznie, wysyłacie email, prosicie o oddzwonienie lub wypełniacie formularz informacyjny zaznaczając, co Was interesuje.
 2. Wstępne ustalenia
  Wspólnie omawiamy, co Państwa interesuje, zwracając uwagę na wszystkie szczegóły i życzenia.
 3. Wstępna oferta
  W podanym przez Państwa czasie wysyłamy do Państwa (na ogół drogą mailową) wstępną propozycję podróży. Ta oferta do niczego Państwa nie obliguje i stanowi jakby wstępny scenariusz, do którego można wprowadzać zmiany i modyfikacje czy też pomysły, rodzące się w miarę jego studiowania.
 4. Spotkanie z Państwem
  Jeśli zdecydujecie się Państwo skorzystać z oferty naszego biura, wówczas chętnie zaplanujemy spotkanie u Państwa lub u nas w biurze.
 5. „Nić porozumienia”
  Jeśli nasza propozycja spodoba się Państwu i nie wątpicie w nasze umiejętności, to przygotowujemy ostateczną ofertę, na podstawie której będzie zorganizowana Państwa szyta na miarę, ekskluzywna podróż.
 6. Podróż
  Pora na Państwa bajeczną wycieczkę, niezapomnianą podróż. Oczywiście, jeśli macie Państwo życzenie, w każdej chwili możecie się z nami kontaktować podczas tej podróży.
 7. Ocena
  Zawsze bardzo zależy nam, aby z Państwa ust usłyszeć ocenę podróży. Jeśli macie Państwo czas i ochotę, dokonujemy jej wspólnie, ale to nic zobowiązującego. Rozumiemy, że jesteście Państwo zajęci i jeśli nie macie czasu na takie podsumowanie, to my także zrezygnujemy z tego punktu.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

 • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

  Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

  Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.