O NAS

Wine & Dine Travels jest biurem, które specjalizuje się w szytych na miarę luksusowych podróżach i ekskluzywnych wyjazdach. Jednak nazwa nieprecyzyjnie oddaje to, czym się naprawdę zajmujemy. Dawniej rzeczywiście organizowaliśmy przede wszystkim wyjazdy szlakiem wina, lecz dzięki naszym zadowolonym klientom firma rozrosła się i teraz z sukcesem organizujemy podróże w każdy zakątek świata.

Poziom oferowanych przez nas usług oraz metody pracy są doceniane przez najbardziej wymagajacych Klientów, ktorzy dostrzegają, jak bardzo o nich dbamy i rozumiemy, na czym polega sztuka podróżowania z wielką klasą. Doceniana jest  również nasza wiedza i możliwości, aby być do Państwa dyspozycji w każdej chwili w najdalszym zakątku świata.

Wine & Dine Travels łączy swoje długoletnie doświadczenie w branży ekskluzywnych podróży z profesjonalizmem i rzetelnością oferowanych usług oraz z zamiłowaniem do win, wspaniałego jedzenia, wyjątkowych ludzi oraz miejsc, których nie można ominąć w życiu. Jesteśmy do wyłącznej Państwa dyspozycji od momentu, w którym klikniecie na słowo kontakt. Mogą się też Państwo zapoznać z naszymi metodami pracy. Są Państwo zainteresowani? Prosimy o kontakt.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.