Podróże dla grup

A gdyby tak wybrać się w podróż w towarzystwie przyjaciół? Nasze biuro ułoży dla Państwa bajeczną trasę, nie zapominając o najdrobniejszych szczegółach, nie pomijając żadnego życzenia, prowadząc Państwa przez zarówno znane, jak i rzadko odwiedzane zakątki świata. Każda grupa zawsze ma własne wyobrażenie o zamawianej podróży, ale dla nas właśnie to jest wytyczna – spełnienie tych marzeń.

Czy będzie to specjalnie dla Państwa przygotowany lunch na Wielkim Murze w Chinach, czy przejażdżka katamaranem z kolacją po zatokach Kapsztadu, czy lot balonem nad sawannami Serengeti – nie ma rzeczy niemożliwych, o czym przekonacie się Państwo wybierając się z nami w podróż.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.