Podróże dla VIP-ów

Całą trasę podróży dokładnie omawiamy z Państwem lub z Państwa asystentką, w celu dogrania najdrobniejszego szczegółu, utrafienia dokładnie w Państwa życzenia i zapewnienia maksymalnego relaksu. Kolacja, na której serwowany będzie któryś z wybitnych roczników wina z Château Mouton-Rotschild? Pobyt na prywatnej Fregate Island na Seszelach? Weekendowy wypad do Paryża, gdzie czekać już będzie na Państwa limuzyna oraz kamerdyner wyłącznie do Państwa usług? Bilety na Grand Prix Monaco, safari w Botswanie z prywatnym pilotem, albo może chcielibyście Państwo zwiedzić najwspanialsze winnice Europy siedząc za kierownicą old-timera? Z przyjemnością załatwimy to wszystko, a nawet jeszcze więcej, bo zawsze staramy się wyprzedzać wszystkich w pomysłach i w ich realizacji. Spełnienie Państwa życzeń będzie dla nas zaszczytem, dlatego prosimy o kontakt z nami.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.