Podróże jubileuszowe

Zbliża się jubileusz Państwa firmy i powinien się odbyć w wielkim stylu. Cóż może być lepszego, aniżeli uczczenie tej okazji z partnerami biznesowymi podczas wyjazdu dostosowanego ściśle do Państwa życzeń? Podniecające eskapady, inspirujący koncert, zapierające dech w piersiach miejsca, doskonałe hotele, kolacje w najlepszych restauracjach i zadowolenie ze wspólnie spędzanego czasu. Taka podróż jubileuszowa zapadnie wszystkim w pamięć na całe życie i będzie gwarantowanym sukcesem, bez względu na wybór miejsca. Możliwości są wręcz niewyczerpane.

Z przyjemnością podsuniemy je Państwu, po czym omówimy i uzgodnimy wszystkie szczegóły, łącznie z pomysłami, o jakich się Państwu nawet nie śniło!

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.