Podróże z winem

Jesteście Państwo miłośnikami win i dobrego życia, a podróż szlakiem wina będzie stanowić dopełnienie tych zamiłowań. Stworzymy dla Państwa podróż marzeń, przesyconą pięknem natury, smakiem wybitnych win, zapachem winnic i wina w kieliszku, doskonałego jedzenia, melodią wspaniałych koncertów. Najsłynniejsze châteaux z dumą otworzą przed Państwem drzwi swoich piwnic, a ich właściciele zaproszą do degustacji najlepszych roczników.

Czy to będzie połączenie Kapsztadu i Cape Winelands w RPA, czy podróż old-timerem po Bordeaux, czy tez wyjazd do Argentyny i Chile – pomysły są niewyczerpane, podobnie jak nasza inwencja. Dlatego w celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.