Więcej miejsc

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie luksusowych podróży po całym świecie, wobec tego w naszym portfolio mamy o wiele więcej ofert. Na Bliskim Wschodzie zapraszamy Państwa do Omanu i do Emiratów Arabskich, w Azji na Sri Lankę i do Birmy, w Ameryce Środkowej na Karaiby, a na biegun w luksusowe rejsy na Arktykę i Antarktydę. Nie bez powodu, naszą dewizą jest “Luxury & Style Worldwide”.

Oczywiście mieliśmy przyjemność zorganizować więcej luksusowych podróży do wielu innych miejsc. Trudno je wszystkie wymienić na stronie. Nasi klienci byli niezmiernie usatysfakcjonowani ze zorganizowanych przez nas wyjazdów do: Kanady, Nepalu, Rosji, Omanu, Szkocji, Maroka, Izraela, Tajlandii, Emiratów Arabskich, czy na Seszele, Bora Bora lub Sri Lankę, by wymienić choćby kilka. Chętnie przyślemy Państwu przykładowy program. Oczywiście zawsze chętnie dopasujemy ten program do specjalnych Państwa życzeń, tak by w pełni odpowiadał Państwa preferencjom.

Prosimy o kontakt, a poinformujemy Państwa o całej gamie możliwości.

Wine & Dine Travels

Nasze biuro Wine & Dine Travels specjalizuje się w organizowaniu luksusowych podróży po całym świecie Jeśli podróżować, to z klasą. Jadąc z nami, jesteście Państwo otoczeni komfortem i non-stop w centrum naszej uwagi.

Wysyłamy Państwa do najpiękniejszych zakątków świata, a Państwo będziecie wyłącznie oddawać się przyjemnościom.

Biuro Wine & Dine Travels jest zrzeszone w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym GGTO (numer członkowski 1223).

Adres
Herengracht 420
1017 BZ Amsterdam
Holandia
T   +31 (0)20 244 1620
E   info@winedinetravels.pl

Wine & Dine Travels

Kontakt

  • Czy mają Państwo pytania odnośnie podróży? Czy szukają Państwo pomocy przy organizacji wyjazdu?

    Ten formularz ma na celu żądanie informacji bez zobowiązań.

    Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo niezobowiącująco zadać nam wszystkie pytania. Państwa dane będą użyte wyłącznie do kontaktu w sprawie Państwa zapytania.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.